Markanet Kurumsal E-Ticaret Hizmetleri – خدمات تجارت الکترونیکی شرکت مارکانت

شرکتمان که در بخش بهداشتی و پزشکی از سالیان پیش تا به امروز در حال فعالیت بوده است، همواره کیفیت محصول و رضایت مشتریان را اصل خویش قرار داده است. در این سالها همواره یکی از اهداف اصلی مان رساندن سریع محصولات برند های ثبت شده در ترکیه و دیگر کشور های دنیا را به مشتری هایمان بوده است. شرکایمان به عنوان شرکت های تولید کننده د ارای مدارک و اوراق تایید شده از طرف وزارت مربوطه کشور و اهمیت و وسواس آنها در تولید، بهداشت، کیفیت و سخت کوشی آنان باعث شده اند تا محصولاتی با کیفیتی عالی را بدست شما مشتریانمان برسانیم.گروه آر اند دی (R&D) به منظور پیش روی شما قرار دادن بهترین و با کیفیت ترین محصولات به تلاش شبانه روزی خود ادامه می دهند. برای دیدن و پیگیری محصولات جدیدمان از وبسایت magaza.markabilisim.com دیدن فرمایید

نگاه ما

قبل از هر چیز هدف ما یافتن بازار در ترکیه و دیگر کشورها می باشد، در این راه با در نظر گرفتن و آگاه بودن از مسئولیت هایمان در راه تقدیم بهترین محصولات قدم برداشته ایم. هدف ما رقابت با تمام تولید کنند گان در سراسر دنیا در بخش بهداشتی و مراقبت های شخصی می باشد. مقصد ما تقدیم کردن محصولات اورجینال، با بالاترین کیفیت و قابل اعتماد به بهترین نحو ممکن به شما می باشد.

مسئولیت ما

برطرف کردن احتیاجات مصرف کنندگان در مورد محصولات بهداشتی و پزشکی که بخش فوق العاده حائز اهمیت و حساسی می باشد، بدون ایجاد هرگونه کمبودی در کیفیت، تقدیم کردن محصولات اورجینال و مفید در این بخش به شما، و در راه این اهداف بدون وقفه ادامه به کار می باشد.

هدف ما

بزرگترین هدف ما به عنوان شرکت تجارت الکترونیکی مارکانت، ارائه محصولات با کیفیت بالا، قیمت مناسب و مطابق با استداردهای جهانی به شما می باشد. گروه آر اند دی مان (R&D) به فعالیت های خود با انرژی فوق العاده بالا ومیل روز افزون ادامه می دهند.

از سال 2014 تا به امروز فعالیت های ابداعی مان ادامه دارد و از این به بعد نیز ادامه خواهد داشت.

گروه ما با ایمان به ایدئولوژی نوآوری، همراه روحی تولید کننده و فعال و به همراه هدف ارائه بهترین محصولات به شما، فعالیت های خود را با سرعت بالا و بدون وقفه ادامه می دهد.

درخواست برای گرفتن نمایندگی فروش

می توانید نمایندگی فروش رسمی محصولمان را گرفته و با این کار فروش و سود خود را بالا ببرید.

:برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
info@titanjelsales.com